Kurumsal Arşiv Kayıtları

Kurumsal Arşiv Kayıtları

Üniversite'nin kuruluşu ile akademik, idari, sosyal, kültürel faaliyetler sonucu üretilen ve Üniversite tarihine ışık tutan her tür ve ortamdaki belge ve bilgileri kapsar. Kütüphane web sitesinde yer alan "Katalog Tarama" altında bulunan başlık ve anahtar kelime alanlarını kullanarak tarama yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan linkler aracılığı ile ilgili koleksiyonlara direkt erişebilirsiniz.

Betacam Arşivi için tıklayınız

CD-ROM Arşivi için tıklayınız

Ayrıbasım-Gri yayınlarımız için tıklayınız

Işık Üniversitesi Tezleri için tıklayınız

Kurumsal Akademik Arşiv için tıklayınız


Kurumsal Arşiv Kayıtları Sıkça Sorulan Sorular
 • Işık Üniversitesi arşivi materyallerine nasıl erişebilirim?

  Arşiv kaynaklarının bibliyografik kayıtlarına kütüphane web sayfamızda bulunan katalog tarama butonu aracılığıyla tarama yaparak erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Süreli Yayınlar Birimi sorumlusu Kıdemli Uzman Kütüphaneci Zeynep Koçbeker'e e-posta (zeynep.kocbeker@isikun.edu.tr) gönderebilir veya 0216 528 7065 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 • Işık Üniversitesi arşivi materyallerine nasıl kullanabilirim?

  Işık Arşivi Materyalleri ödünç verilmemektedir. Hafta içi 8:30-17:00 saatleri arasında kütüphane içinde kullanabilirsiniz

 • Tezlere nasıl ulaşabilirim?

  Kütüphane web sitesinde yer alan "Katalog Tarama'' alanından tarama yapabilirsiniz. Şile Kampüsü Kütüphanesi Tez Koleksiyonu DK Binası arşivinde bulunmaktadır. Maslak Kampüsü Kütüphanesi Tez Koleksiyonu için Maslak Kütüphanesi sorumlu Uzman Kütüphaneci Tolga Uyan'a e-posta gönderebilir (tolga.uyan@isikun.edu.tr) veya 444 07 99 - Dahili: 6060 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  İlgili Dosyalar