Elektronik Kitap Veritabanları

Elektronik Kitap Veritabanları

ASCE E-Books
Full Text

Dünya çapındaki en önemli konferansları sunan tutanakları ve bugünün mühendislik metodları ve teknolojileri hakkında, tasarımdan uygulamanın sahada planlanmasına kadar en ileri bilgi ve kılavuzları sağlar.


CambridgeCore Books
Full Text & Abstract

Cambridge University Press tarafından yayınlanan, yüksek lisans öğrencilerine yönelik çok çeşitli araştırma monografileri, akademik referanslar ve çok sayıda kitap içermektedir.

Education Index Retrospective: 1929-1983
Full Text

Education Index Retrospective, çok-kültürlü/etnik eğitim, dil sanatları, din eğitimi, eğitimde bilgisayarlar, fen ve matematik, hükümet fonları, kütüphanecilik, literatür standartları, okul öncesi eğitim, okul yönetimi, orta öğretim, sanat dalları, sosyal çalışmalar, sürekli eğitim, uzaktan eğitim, yetişkin eğitimi, yüksek öğrenim v.b. konularında birçoğu hakemli olmak üzere 800'den fazla yayını detaylı bir şekilde indeksleyerek 850.000'den fazla kayıt sunar. Arşiv niteliğindeki literatürde aranılan bilgi, güncellenmiş konu başlıkları sayesinde günümüzün anahtar kelimeleri ile rahatlıkla bulunabilir.

IGI Global
Full Text

IGI Global Yayınevi'nin uygulamalı teknoloji alanında bilimin birçok dalını kapsayan 3900+ güncel e-kitabını (2000-2018 yılları arası) kapsar.

ProQuest Ebook Central
Full Text & Abstract
170.000'den fazla elektronik kitabı bünyesinde barındırmaktadır.

İlgili Dosyalar