İş Sağlığı ve Güvenliği Seminerleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Seminerleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Programı tarafından (İSG) Günleri Seminerleri düzenlenmektedir. Seminerlerimiz ücretsiz olup dışarıdan katılım serbesttir. Gelecek seminerler hakkında bilgi için lütfen bize ulaşın.
İletişim: Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
Telefon: 4440799/6127-28-29
E-posta: lee@isikun.edu.tr
İSG Seminerleri – 1
“Çevre Etmenlerinin İç Mekan Yoğunluğu ve İSG” ve “Tesis yönetiminde İSG” Semineri
16 Mart 2019 Cumartesi Günü Saat 15.00 ‘da Maslak Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere Okan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. H. Savaş Ayberk ve Zorlu Center ISG Sorumlusu ve B-Sınıfı İSG Uzmanı Mustafa Serkan Balkan konuk oldular. “Çevre Etmenlerinin İç Mekan Yoğunluğu ve İSG” ve “Tesis yönetiminde İSG” konuları hakkında bilgi verdiler.
İSG Seminerleri – 2
“Papyon Modeli Uygulaması” Semineri
13 Nisan 2019 Cumartesi günü Saat 15.00 ‘da Maslak Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere Shell Türkiye Perakende Satışlar İSEÇ Müdürü, İrem Yüzeç Kaya konuk oldu. “Papyon Modeli Uygulaması” konusu hakkında bilgi verdiler.
İSG Seminerleri – 3
“Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlanması İçin Gerekli Standartlar ve Hesaplamalar”
Semineri
20 Temmuz 2019 Cumartesi Günü Saat 15.00 ‘da Maslak Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere BT Eğitim, Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri’nden A-sınıfı İSG Uzmanı, İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı Eğiticisi Burak Tuna konuk oldu. “Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlanması İçin Gerekli Standartlar ve Hesaplamalar” konusu hakkında bilgi verdi.
İSG Seminerleri – 4
“İSG Mevzuatında Dokümantasyon ve Doküman Geliştirme” Semineri
24 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 15:00’da Maslak Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere Adli Bilimler Uzmanı, Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İSG Büro Yöneticisi, İş Sağlığı Güvenliği ve Kimya Profesyonelleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı H. Cihangir Tuğsavul konuk oldu. “İSG Mevzuatında Dokümantasyon ve Doküman Geliştirme” konusu hakkında bilgi verdi.
İSG Seminerleri – 5
“Sarıyer Belediyesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışmaları” Semineri
2 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 15:00’da Maslak Kampüsü Konferans Salonunda
gerçekleştirilen seminere Sarıyer Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Yetkilisi, Betül Fırat konuk oldu. “Sarıyer Belediyesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışmaları” konusu hakkında bilgi verdi.
İSG Seminerleri- 6
“İş Güvenliği Uzmanlarının Sorumlulukları” Semineri
7 Aralık 2019 Cumartesi Günü Saat 15.00 ‘da Maslak Kampüsü Konferans Salonunda
gerçekleştirilen seminere Teknik Öğretmen, Avukat ve A İş Güvenliği Uzmanı Av. Hüseyin Numan Bilir konuk oldu. “İş Güvenliği Uzmanlarının Sorumlulukları” konusu hakkında bilgi verdi.
İSG Seminerleri – 7
“İnşaatta İş Kazaları ve Bilirkişi Raporları” Semineri
14 Mart 2021 Pazar Günü Saat 15.00 ‘da ZOOM video konferans üzerinden gerçekleştirilen online seminere Teknik Öğretmen, Avukat ve A İş Güvenliği Uzmanı Av. Hüseyin Numan Bilir ve BT Eğitim, Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri’nden A-sınıfı İSG Uzmanı, İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı Eğiticisi Burak Tuna konuk oldu. “İnşaatlarda İş Kazaları ve Bilirkişi Raporları” başlığı ile soru cevap şeklinde ilerleyen online seminere katılım yoğundu.
İSG Seminerleri – 8
“İş Yerinde Yangın Güvenlik Sistemleri” Semineri

8 Mayıs 2021 Cumartesi Günü Saat 15.00 ‘da ZOOM video konferans üzerinden gerçekleştirilen online seminere İSG Uzmanı ve Yangın Eğitmeni Ayşe Bayındır konuk oldu “İş Yerinde Yangın Güvenlik Sistemleri” başlıklı seminere katılım yoğundu.

İlgili Dosyalar