ENGELSİZ KARİYER GÜNLERİ DAVETİ

ENGELSİZ KARİYER GÜNLERİ DAVETİ

 

Türkiye'nin engelli iş gücü kaynağı ve İŞKUR özel istihdam bürosu olarak her yıl 600'den fazla engeli olan adaylarımızın iş fırsatlarına firmalarımızın da nitelikli adaylara kolaylıkla ulaşmalarına aracılık eden Engelsizkariyer.com, 15. Engelsiz Kariyer Günleri ile pandemi sonrası yeniden kapılarını açacak olan EYAF EXPO - Engelsiz Yaşam Fuarı 2022'de.

 

Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı işbirliği ile Engelsiz Yaşam Fuarı kapsamında düzenlenecek Engelsiz Kariyer Günleri için iş arayan engelli adaylarla engelli aday arayan firmaları yeniden bir araya getirecek.

 

Üniversitenizin Kariyer ve Engelliler Birimi'ne kayıtlı 3., 4. sınıf ve yeni mezun en az %40 ve üzeri iş ve staj arayan tüm engelli öğrencileri işbirliğiniz kapsamında (sms, e-posta vb. gibi) çağrı ve bilgilendirme davetiniz ile Engelsiz Kariyer Günü 2022'de birlikte istihdamlarını sağlayarak engelli yeteneklerimizi iş gücüne kazandırmayı arzu ediyoruz.

 

Global ve yerel her sektörden 25 firma 50'den fazla insan kaynakları işe alım uzmanları engelli adaylar firma stantlarında mülakat için bir araya gelecekler.

 

Üniversitenizin engelli öğrencilere duyurumlarınızla değerli katkılarınız için gereğinin yapılmasını bilgilerinize sunuyorum.

 

 

Tarih: 01-02-03-04 Aralık 2022 (4 Gün)

Saat: 10.00 – 16.30

Yer: EYAF-EXPO Engelsiz Yaşam Fuarı, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi 9. Hol (Atatürk Havalimanı Karşısı)


İlgili Dosyalar