EKUAL Nature Journals All aboneliği gerçekleştirilmiştir.

EKUAL Nature Journals All aboneliği gerçekleştirilmiştir.

Nature dergisi, multi-disipliner alanda en önde gelen, haftalık, uluslararası bilimsel bir dergidir. Nature Journals All Dergi Koleksiyonu klinik bilimler, fizik bilimleri ve yaşam bilimleri alanında 46 dergiyi içermektedir. Nature Protocols ve Nature Methods yayınları da bu grupta yer almaktadır. Nature Journals Dünya'nın en yüksek etki faktörüne sahip dergi paketidir. 2007 yılına kadar geriye dönük erişim sağlanabilir.
 
Nature Dergi Grubu tarafından ''Academic Journals All'' adında oluşturulan koleksiyon klinik bilimler, fizik bilimleri ve yaşam bilimleri alanında toplamda 40 dergi içermektedir. Bu koleksiyon , bir çok önde gelen akademik dernek/kuruluş ortaklıkları ile beraber yönetilmekte ve genişlemektedir. 1997 yılına kadar geriye dönük erişim sağlanabilir.
 
Palgrave Macmillan Dergileri, Nature Dergi Grubu'nun ''PMJ All'' dergi paketini oluşturmaktadır. İktisat, ekonomi, finans, sosyal bilimler, hukuk, yönetim bilimleri, filozofi ve hukuk alanlarında yayın yapan 47 dergiden oluşmaktadır. 1997 yılına kadar geriye dönük erişim sağlanabilir. Erişim SpringerLink platformu üzerinden sağlanır.

Dergi listeleri ve erişim adreslerine aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz.

Nature + Nature Methods + Nature Protocols için tıklayınız.
Palgrave Macmillan Journals için tıklayınız.
Academic Journals için tıklayınız.

İlgili Dosyalar