Springer Yayınevi'nin 99.000 e-kitabı erişime açılmıştır.

Springer Yayınevi'nin 99.000 e-kitabı erişime açılmıştır.

Dünyanın önde gelen akademik yayınevlerinden Springer Yayınevi'nin aşağıda yer alan konu başlıklarındaki 99.000 e-kitabı erişime açılmıştır. Kitapları bölüm bölüm indirebileceğiniz gibi tamamını da tek seferde indirebilirsiniz ve indirdiğiniz kitaplar silmediğiniz sürece daimi olarak cihazınızda kalacaktır.

Koleksiyonlar:

Linklerin üzerine tıklayarak ilgili koleksiyonda ki kitapları görüntüleyebilirsiniz. Aşağıdaki linklerden ulaşılacak kitaplar yayınevine ait tüm İngilizce koleksiyonu kapsamaktadır.

Bilim, Teknik ve Tıp Koleksiyonları: 

 

Beşeri ve Sosyal Bilimler Koleksiyonları:

 

Springer e-kitapları temel kullanım özellikleri aşağıda ki gibidir:

  • Kitaplar sınırsız erişim modeli ile bölüm bölüm ya da doğrudan kitabın tamamı olarak indirilebilir.
  • Limitsiz indirme özelliği vardır. İndirme sınırlaması bulunmamaktadır.
  • Kitap bölümü bazında DOI (Digital Object Identifier) içermektedir.
  • 7/24 erişim sağlanabilir. Kampus dışından bağlantı sağlıyorsanız karşınıza çıkacak olan doğrulama ekranında Işık mail ve şifreniz ile doğrulamanızı yaparak erişim sağlayabilirsiniz.
  • Kitaplara SpringerLink platformu üzerinden doğrudan erişilebildiği gibi; kütüphane akademik web keşif aracın'dan, diğer tüm kaynaklarımız ile birlikte tarama yapılarak da erişilebilir.
  • Her türlü elektronik cihazdan (akıllı telefon, tablet, bilgisayar, e-kitap okuyucu) hiçbir eklenti yüklemeden okunabilme, indirilebilme özelliği mevcuttur.

 

İlgili Dosyalar