Wiley Yayınevi'nin Tüm E-Kitaplarına Erişim Sağlanmıştır.

Wiley Yayınevi'nin Tüm E-Kitaplarına Erişim Sağlanmıştır.

Önemli STM (Science, Technology, Medicine) yayıncılardan Wiley'nin tüm e-kitaplarına Wiley Online Library platformu üzerinden 31 Aralık 2020 tarihine kadar erişim sağlanmıştır. Platform iş idaresi, finans, yönetim, kimya, bilgisayar bilimleri, yerbilim, ziraat, eğitim, mühendislik, hukuk, yaşam ve sağlık bilimleri, matematik, istatistik, fizik ve psikoloji vb. konularda 21.000'den fazla önemli e-kitaba tam metin erişim sunar. Platform üzerinden ayrıca Wiley ve Blackwell'in aboneliğimizde bulunan tüm dergilerine de erişim sağlanmaktadır.

Kitaplara erişim için tıklayınız.
E-Kitapların detaylı listesi için tıklayınız.
Dergilere erişim için tıklayınız.

Not: Aboneliğimizde bulunmayan dergi sayılarının makalelerini (1997 yılından önceki) kütüphanemizden talep edebilirsiniz.

Wiley e-kitapların Temel Kullanım Özellikleri Aşağıda ki gibidir:

  • Kitaplar sınırsız erişim modeli ile bölüm bölüm indirilebildiği gibi ilgili kitabın Table of contents sayfasının başında yer alan All Chapters bağlantısı ile kitabın tüm bölümleri de aynı anda indirilebilir.
  • Limitsiz indirme özelliği vardır. İndirme sınırlaması bulunmamaktadır.
  • İndirilen bölüm veya kitabı cihazınızdan silmediğiniz sürece her zaman kalıcı olacaktır.
  • Kitap bölümü bazında DOI (Digital Object Identifier) içermektedir.
  • 7/24 erişim sağlanabilir. Üniversite mail adresleriniz ile kampus dışı erişim sağlanabilir.
  • Wiley, e-kitaplara Wiley Online Library platformu üzerinden doğrudan erişilebildiği gibi kütüphane akademik web keşif aracın'ndan da diğer tüm kaynaklarımız ile birlikte tarama yapılarak erişilebilir. 
  • Her türlü elektronik cihazdan (akıllı telefon, tablet, bilgisayar, e-kitap okuyucu) hiçbir eklenti yüklemeden okunabilme, indirilebilme özelliği mevcuttur.


İlgili Dosyalar