Komisyonlar

Komisyonlar

IŞIK ÜNİVERSİTESİ KOMİSYON/ KURUL ÜYELERİ LİSTESİ
KOMİSYON/KURUL ADI UNVAN/AD SOYAD KOMİSYON/ KURULDAKİ GÖREVİ
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  İÇTEN ARIKAN BAŞKAN
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  EMRAH ÜLGER ÜYE
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  HASAN TAŞDEMİR ÜYE
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  EROL ŞEKER ÜYE
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  CENGİZ KISAK ÜYE
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  ZEKİYE AYDIN ÜYE
COVID-19  KOMİSYONU İÇTEN ARIKAN BAŞKAN
COVID-19  KOMİSYONU PROF.DR. FERYAL ÇELİKEL ÜYE
COVID-19  KOMİSYONU ORHAN TUNÇ ÜYE
COVID-19  KOMİSYONU NADİDE MUTLU GÖZDE CEYLAN  ÜYE
COVID-19  KOMİSYONU BENGİSU DEMİR ÜYE
COVID-19  KOMİSYONU AV. ELİF ZEYNEP COŞGUN YILDIRIM ÜYE
COVID-19  KOMİSYONU HASAN TAŞDEMİR ÜYE
COVID-19  KOMİSYONU GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE
COVID-19  KOMİSYONU SELİN DEMİR ÜYE
COVID-19  KOMİSYONU ABDULLAH AYAZ ÜYE - İŞYERİ HEKİMİ
ARABULUCULUK KOMİSYONU AV. ELİF ZEYNEP COŞGUN YILDIRIM ÜYE
ARABULUCULUK KOMİSYONU ORHAN TUNÇ ÜYE
ARABULUCULUK KOMİSYONU ZEKİYE AYDIN ÜYE
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU PROF. DR. VOLKAN GÜNAY BAŞKAN
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU PROF.DR. ONUR KAYA ÜYE
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU PROF.DR. ÖZGEN OSMAN DEMİRBAŞ ÜYE
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. YİĞİT ŞERİF KARABULUT ÜYE

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU

PROF.DR. VOLKAN GÜNAY

BAŞKAN

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU

PROF.DR. ONUR KAYA

ÜYE

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU

PROF.DR. SADETTİN AYDIN YÜKSEL

ÜYE

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU

PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL

ÜYE

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU

PROF.DR. MUSTAFA TANER ESKİL

ÜYE

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU

PROF.DR. ÖZLEM SILA DURHAN

ÜYE

BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU

DR.ÖĞR.ÜYESİ PINAR YELMİ

ÜYE

BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ EMİNE EKİN ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU DR.ÖĞR. ÜYESİ EZGİ DEVECİ ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU DOÇ. AYŞE GÜNAY ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. ETHEM HÜRSU ÖKE ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU DOÇ.DR. ÖZLEM KAYHAN PUSANE ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU SELİN DEMİR ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU SELEN BERFİN BULUT ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
218MI1036@isik.edu.tr

BURS KOMİSYONU PROF.DR. BANU UZUN BAŞKAN
BURS KOMİSYONU DOÇ.DR. ELİF SÜYÜK MAKAKLI ÜYE
BURS KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ ZEHRA BİLGEN SUSANLI ÜYE
BURS KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ SEHER ŞEYLAN ÜYE
BURS KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. MERVE TAŞKIN ÜYE
BURS KOMİSYONU GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE
BURS KOMİSYONU HAKAN HİLMİ KAPUCU ÜYE
BURS KOMİSYONU HASAN TAŞDEMİR ÜYE
BURS KOMİSYONU ZEKİYE AYDIN ÜYE
BURS KOMİSYONU SALİH KALAFAT ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
19ELEC1008@isik.edu.tr
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. UĞUR DURSUN ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. EVANGELİA ŞARLAK ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. FATMA AHSEN ÖZSOY ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. AHMET AKSEN ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. CEM KOÇAK ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU AHMET EREN KARGI ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
218CE2016@isik.edu.tr
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ PROF.DR. ADNAN UZUN ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ DOÇ.DR. ÖDÜL CELEP ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ DOÇ. SERPİL ÖZKER ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ DR.ÖĞR.ÜYESİ MUSTAFA SALTUK ÖZEMİR ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ HAKAN HİLMİ KAPUCU ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ HASAN TAŞDEMİR ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ EROL ŞEKER ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ ÖĞR.GÖR. HULUSİ DENKER ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ BERK KEMAL ÖZKAN ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
19TRAD1017@isik.edu.tr
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU İÇTEN ARIKAN ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU SELİN DEMİR ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU DOÇ.DR. ÖZLEM KAYHAN PUSANE YEDEK ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU DOÇ.DR. ÖZLEM SILA DURHAN YEDEK ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU DOÇ. AYŞE GÜNAY YEDEK ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ EMİNE EKİN YEDEK ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ EMEL ERDOĞDU YEDEK ÜYE
ETİK KURUL PROF.DR. ADNAN UZUN BAŞKAN
ETİK KURUL PROF.DR. FATMA GÜLDEN GÜVENÇ ÜYE
ETİK KURUL PROF.DR. MEHMET KAYTAZ ÜYE
ETİK KURUL PROF.DR. UĞUR DURSUN ÜYE
ETİK KURUL PROF.DR. FERYAL ÇELİKEL ÜYE
ETİK KURUL PROF.DR. NURAN ZEREN GÜLERSOY ÜYE
ETİK KURUL DOÇ.DR. MARAL EROL JAMIESON ÜYE
FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI KOMİTESİ PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI KOMİTESİ DR.ÖĞR.ÜYESİ AYŞEGÜL TÜYSÜZ ERMAN ÜYE
FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI KOMİTESİ ELÇİN DİLEK KAYA ÜYE
FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI KOMİTESİ AV. ELİF ZEYNEP COŞGUN YILDIRIM ÜYE
FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI KOMİTESİ DUYGU EKİNCİ ÜYE - ÜNİVERSİTE PATENT VEKİLİ

KALİTE KOMİSYONU

PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN

BAŞKAN

KALİTE KOMİSYONU

PROF.DR. ÖZGEN OSMAN DEMİRBAŞ

ÜYE

KALİTE KOMİSYONU

PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL

ÜYE

KALİTE KOMİSYONU

PROF.DR. ONUR KAYA

ÜYE

KALİTE KOMİSYONU

PROF.DR. RABİA KARAKAYA POLAT

ÜYE

KALİTE KOMİSYONU

PROF.DR. NURAN ZEREN GÜLERSOY

ÜYE

KALİTE KOMİSYONU

DEVRİM CEREN SARISALTIK

ÜYE

KALİTE KOMİSYONU

ÖĞR.GÖR. YİĞİT ŞERİF KARABULUT

ÜYE

KALİTE KOMİSYONU

ÖĞR.GÖR. FERİDE EVREN SEZER

ÜYE

KALİTE KOMİSYONU

HAKAN HİLMİ KAPUCU

ÜYE

KALİTE KOMİSYONU

İÇTEN ARIKAN

ÜYE

KALİTE KOMİSYONU

ETHEM TAYYİB NAZİLLİ

ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ

KÜTÜPHANE KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
KÜTÜPHANE KOMİSYONU DOÇ.DR. OZLEM SILA DURHAN ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ ELİF YILDIRIM ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU DOÇ.DR. ASLI ŞEN TAŞBAŞI ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ PINAR YELMİ ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ FAİK BORAY TEK ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU SERVET CANKURT ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU EREN ÖZDAL ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
19PSYC1011@isik.edu.tr
LOJMAN KOMİSYONU İÇTEN ARIKAN BAŞKAN
LOJMAN KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ ÖZLEM İNANÇ ÜYE
LOJMAN KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. ROBERT JAMES GRAY ÜYE
LOJMAN KOMİSYONU HAKAN HİLMİ KAPUCU ÜYE
LOJMAN KOMİSYONU TAYLAN ULUSU ÜYE
MALZEME KABUL KOMİSYONU HASAN TAŞDEMİR BAŞKAN
MALZEME KABUL KOMİSYONU MURAT ÇELİK ÜYE
MALZEME KABUL KOMİSYONU FATİH HALLI ÜYE
MALZEME KABUL KOMİSYONU BENGİSU DEMİR ÜYE
MALZEME KABUL KOMİSYONU OLCAY BATI ÜYE
MUAYENE VE DENETİM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ AYŞEGÜL TÜYSÜZ ERMAN BAŞKAN
MUAYENE VE DENETİM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ DEMET ÖZGÜR ÜNLÜAKIN ÜYE
MUAYENE VE DENETİM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ GÜNEŞ ÇEVİK AKKUŞ ÜYE
MUAYENE VE DENETİM KOMİSYONU HASAN TAŞDEMİR ÜYE
MUAYENE VE DENETİM KOMİSYONU İREM OTMAN ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU HASAN TAŞDEMİR BAŞKAN
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU PROF.DR. ÖDÜL CELEP ÜYE
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ ALİ SERCAN KESTEN ÜYE
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ EZGİ DEVECİ ÜYE
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU HAKAN HİLMİ KAPUCU ÜYE
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU NEBAHAT CEYLAN DURGUN ÜYE
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU MEHMET KAAN GÜLEŞEN ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE YÜKSELTİLME VE ATANMA YÖNERGESİ KOMİSYONU PROF.DR. ONUR KAYA BAŞKAN
ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE YÜKSELTİLME VE ATANMA YÖNERGESİ KOMİSYONU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE YÜKSELTİLME VE ATANMA YÖNERGESİ KOMİSYONU PROF.DR. ÖZGEN OSMAN DEMİRBAŞ ÜYE
ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE YÜKSELTİLME VE ATANMA YÖNERGESİ KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. YİĞİT ŞERİF KARABULUT ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU PROF.DR. ONUR KAYA ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU PROF.DR. UĞUR DURSUN ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU PROF.DR. MUSTAFA TANER ESKİL ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU DR.ÖĞR.ÜYESİ GÜLAY KEPSUTLU ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU DOÇ.DR. BERNA AKÇİNAR YAYLA ÜYE
TRAFİK KURULU İÇTEN ARIKAN BAŞKAN
TRAFİK KURULU DR.ÖĞR.ÜYESİ ALİ SERCAN KESTEN ÜYE
TRAFİK KURULU ÖĞR.GÖR. YİĞİT ŞERİF KARABULUT ÜYE
TRAFİK KURULU EROL ŞEKER ÜYE
TRAFİK KURULU MUSTAFA AKDAĞ ÜYE
TRAFİK KURULU KAAN GÖÇKON ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
20LOGI1007@isik.edu.tr
WEB KOMİSYONU İÇTEN ARIKAN BAŞKAN
WEB KOMİSYONU PROF.DR. MUSTAFA TANER ESKİL ÜYE
WEB KOMİSYONU DOÇ.DR. ASLI TUNCAY ÇELİKEL ÜYE
WEB KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. SELÇUK ÖZİŞ ÜYE
WEB KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. ASIM ŞAKAR ÜYE
WEB KOMİSYONU EMRAH ÜLGER ÜYE
WEB KOMİSYONU GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE
WEB KOMİSYONU ARŞ.GÖR. BUSENUR TÜRKALİ ÜYE
WEB KOMİSYONU EZGİ EREL ÜYE
YAYIN KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
YAYIN KOMİSYONU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
YAYIN KOMİSYONU PROF.DR. FATMA AHSEN ÖZSOY ÜYE
YAYIN KOMİSYONU SERVET CANKURT ÜYE
MEVZUAT KOMİSYONU PROF.DR. UĞUR DURSUN BAŞKAN
MEVZUAT KOMİSYONU PROF.DR. MEHMET KAYTAZ ÜYE
MEVZUAT KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN ÜYE
MEVZUAT KOMİSYONU AV. ELİF ZEYNEP COŞGUN YILDIRIM ÜYE
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU İÇTEN ARIKAN BAŞKAN - İŞVEREN VEKİLİ
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ORHAN TUNÇ ÜYE - PERSONEL SORUMLUSU (BAŞKAN VEKİLİ)
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU BENGİSU DEMİR ÜYE - SEKRETER (İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI)
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ABDULLAH AYAZ ÜYE - İŞYERİ HEKİMİ
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU EROL ŞEKER ÜYE - TEKNİK SORUMLU
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU MUSTAFA AKDAĞ ÜYE - SİVİL SAVUNMA AMİRİ
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE - ÖĞRENCİ SORUMLUSU
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU HASAN TAŞDEMİR ÜYE - SOSYAL İŞLER SORUMLUSU
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU SERHAT DURAK ÜYE - YAPI İŞLERİ SORUMLUSU
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU EHSAN ETMİNAN ÜYE - ÇALIŞAN TEMSİLCİSİ (BAŞ TEMSİLCİ)
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ARZU KURT ÜYE - ÇALIŞAN TEMSİLCİSİ
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU CENGİZ KISAK ÜYE - ÇALIŞAN TEMSİLCİSİ
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU İÇTEN ARIKAN BAŞKAN - İŞVEREN VEKİLİ
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ORHAN TUNÇ ÜYE - PERSONEL SORUMLUSU
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU BENGİSU DEMİR ÜYE - SEKRETER (İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI)
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ABDULLAH AYAZ ÜYE - İŞYERİ HEKİMİ
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU EROL ŞEKER ÜYE - TEKNİK SORUMLU
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU MUSTAFA AKDAĞ ÜYE - SİVİL SAVUNMA AMİRİ
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE - ÖĞRENCİ SORUMLUSU
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU HASAN TAŞDEMİR ÜYE - SOSYAL İŞLER SORUMLUSU
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ERSOY AVCI ÜYE - ÇALIŞAN TEMSİLCİSİ
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU DİLARA DÜZ ÜYE - ÇALIŞAN TEMSİLCİSİ
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU SERHAT DURAK ÜYE - YAPI İŞLERİ SORUMLUSU
YENİLENEBİLİR ENERJİ VE YEŞİL KAMPÜS KOMİSYONU PROF.DR. VOLKAN GÜNAY BAŞKAN
YENİLENEBİLİR ENERJİ VE YEŞİL KAMPÜS KOMİSYONU İÇTEN ARIKAN ÜYE
YENİLENEBİLİR ENERJİ VE YEŞİL KAMPÜS KOMİSYONU DEVRİM CEREN SARISALTIK ÜYE
YENİLENEBİLİR ENERJİ VE YEŞİL KAMPÜS KOMİSYONU PROF.DR. ADNAN UZUN ÜYE
YENİLENEBİLİR ENERJİ VE YEŞİL KAMPÜS KOMİSYONU DOÇ.DR. SEDA DEMİRALP ÜYE
YENİLENEBİLİR ENERJİ VE YEŞİL KAMPÜS KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ SADIK YİĞİT ÜYE
YENİLENEBİLİR ENERJİ VE YEŞİL KAMPÜS KOMİSYONU EROL ŞEKER ÜYE
YENİLENEBİLİR ENERJİ VE YEŞİL KAMPÜS KOMİSYONU SERHAT DURAK ÜYE
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KOMİSYONU PROF.DR. ADNAN UZUN BAŞKAN
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KOMİSYONU GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KOMİSYONU HASAN TAŞDEMİR ÜYE
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KOMİSYONU HAKAN HİLMİ KAPUCU ÜYE
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KOMİSYONU NADİDE MUTLU GÖZDE CEYLAN ÜYE

İlgili Dosyalar