Komisyonlar

Komisyonlar

IŞIK ÜNİVERSİTESİ KOMİSYON/ KURUL ÜYELERİ LİSTESİ
KOMİSYON/KURUL ADI UNVAN/AD SOYAD KOMİSYON/ KURULDAKİ GÖREVİ
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  ALİ ERTUĞRUL BUL BAŞKAN
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  EMRAH ÜLGER ÜYE
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  HASAN TAŞDEMİR ÜYE
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  EROL ŞEKER ÜYE
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  NÜKET ALIŞÖZÜ ÜYE
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  MUSTAFA AKDAĞ ÜYE
DEMİRBAŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU  ZEKİYE AYDIN ÜYE
COVID-19 KOMİSYONU ALİ ERTUĞRUL BUL BAŞKAN
COVID-19 KOMİSYONU PROF.DR. FERYAL ÇELİKEL ÜYE
COVID-19 KOMİSYONU ORHAN TUNÇ ÜYE
COVID-19 KOMİSYONU NADİDE MUTLU GÖZDE CEYLAN  ÜYE
COVID-19 KOMİSYONU BENGİSU DEMİR ÜYE
ARABULUCULUK KOMİSYONU AV. ELİF ZEYNEP COŞGUN YILDIRIM ÜYE
ARABULUCULUK KOMİSYONU ORHAN TUNÇ ÜYE
ARABULUCULUK KOMİSYONU ZEKİYE AYDIN ÜYE
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU PROF.DR. AHMET AKSEN ÜYE
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU PROF.DR. RABİA KARAKAYA POLAT ÜYE
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU PROF.DR. UĞUR DURSUN ÜYE
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU PROF.DR. FATMA AHSEN ÖZSOY ÜYE
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ MUSTAFA NARCI ÜYE
AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ ŞEHRİGÜL YEŞİL ÜYE
BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU PROF.DR. ONUR KAYA ÜYE
BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU PROF.DR. SADETTİN AYDIN YÜKSEL ÜYE
BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU DOÇ.DR. MUSTAFA TANER ESKİL ÜYE
BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU DOÇ.DR. ÖZLEM SILA DURHAN ÜYE
BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ PINAR YELMİ ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU PROF.DR. CEMAL İBİŞ BAŞKAN
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU DOÇ.DR. MARAL EROL JAMIESON ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ EMİNE EKİN ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU DOÇ. AYŞE GÜNAY ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. ETHEM HÜRSU ÖKE ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU DOÇ.DR. ÖZLEM KAYHAN PUSANE ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU SELİN DEMİR ÜYE
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU   ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
BURS KOMİSYONU PROF.DR. BANU UZUN BAŞKAN
BURS KOMİSYONU DOÇ.DR. ELİF SÜYÜK MAKAKLI ÜYE
BURS KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ ZEHRA BİLGEN SUSANLI ÜYE
BURS KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ SEHER ŞEYLAN ÜYE
BURS KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. MERVE TAŞKIN ÜYE
BURS KOMİSYONU GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE
BURS KOMİSYONU HAKAN HİLMİ KAPUCU ÜYE
BURS KOMİSYONU HASAN TAŞDEMİR ÜYE
BURS KOMİSYONU ZEKİYE AYDIN ÜYE
BURS KOMİSYONU   ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. UĞUR DURSUN ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. EVANGELİA ŞARLAK ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. FATMA AHSEN ÖZSOY ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. AHMET AKSEN ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. CEM KOÇAK ÜYE
EĞİTİM PROGRAMLARI KOMİSYONU   ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ PROF.DR. ADNAN UZUN ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ DOÇ.DR. ÖDÜL CELEP ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ DOÇ. SERPİL ÖZKER ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ DR.ÖĞR.ÜYESİ MUSTAFA SALTUK ÖZEMİR ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ HAKAN HİLMİ KAPUCU ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ HASAN TAŞDEMİR ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ EROL ŞEKER ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ ÖĞR.GÖR. HULUSİ DENKER ÜYE
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ   ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU ALİ ERTUĞRUL BUL ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU SELİN DEMİR ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU DOÇ.DR. ÖZLEM KAYHAN PUSANE YEDEK ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU DOÇ.DR. ÖZLEM SILA DURHAN YEDEK ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU DOÇ. AYŞE GÜNAY YEDEK ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ EMİNE EKİN YEDEK ÜYE
ERASMUS SEÇİM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ EMEL ERDOĞDU YEDEK ÜYE
ETİK KURUL PROF.DR. ADNAN UZUN BAŞKAN
ETİK KURUL PROF.DR. FATMA GÜLDEN GÜVENÇ ÜYE
ETİK KURUL PROF.DR. MEHMET KAYTAZ ÜYE
ETİK KURUL PROF.DR. UĞUR DURSUN ÜYE
ETİK KURUL PROF.DR. FERYAL ÇELİKEL ÜYE
ETİK KURUL PROF.DR. NURAN ZEREN GÜLERSOY ÜYE
ETİK KURUL DOÇ.DR. MARAL EROL JAMIESON ÜYE
FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI KOMİTESİ PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI KOMİTESİ DR.ÖĞR.ÜYESİ AYŞEGÜL TÜYSÜZ ERMAN ÜYE
FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI KOMİTESİ ELÇİN DİLEK KAYA ÜYE
FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI KOMİTESİ AV. ELİF ZEYNEP COŞGUN YILDIRIM ÜYE
FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI KOMİTESİ DUYGU EKİNCİ ÜYE - ÜNİVERSİTE PATENT VEKİLİ
KALİTE KOMİSYONU PROF.DR. CEMAL İBİŞ BAŞKAN
KALİTE KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN ÜYE
KALİTE KOMİSYONU PROF.DR. AHMET ARAN ÜYE
KALİTE KOMİSYONU PROF.DR. ADNAN UZUN ÜYE
KALİTE KOMİSYONU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
KALİTE KOMİSYONU DOÇ.DR. MUSTAFA TANER ESKİL ÜYE
KALİTE KOMİSYONU DR. ÖGR. ÜYESİ EMİNE EKİN ÜYE
KALİTE KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. FERİDE EVREN SEZER ÜYE
KALİTE KOMİSYONU ALİ ERTUĞRUL BUL ÜYE
KALİTE KOMİSYONU   ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
KÜTÜPHANE KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
KÜTÜPHANE KOMİSYONU DOÇ.DR. OZLEM SILA DURHAN ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ ELİF YILDIRIM ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU DOÇ.DR. ASLI ŞEN TAŞBAŞI ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ PINAR YELMİ ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ FAİK BORAY TEK ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU SERVET CANKURT ÜYE
KÜTÜPHANE KOMİSYONU DİLARA ÇELİKKIRAN ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
LOJMAN KOMİSYONU ALİ ERTUĞRUL BUL BAŞKAN
LOJMAN KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ ÖZLEM İNANÇ ÜYE
LOJMAN KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. ROBERT JAMES GRAY ÜYE
LOJMAN KOMİSYONU HAKAN HİLMİ KAPUCU ÜYE
LOJMAN KOMİSYONU TAYLAN ULUSU ÜYE
MALZEME KABUL KOMİSYONU HASAN TAŞDEMİR BAŞKAN
MALZEME KABUL KOMİSYONU MURAT ÇELİK ÜYE
MALZEME KABUL KOMİSYONU FATİH HALLI ÜYE
MALZEME KABUL KOMİSYONU BENGİSU DEMİR ÜYE
MALZEME KABUL KOMİSYONU OLCAY BATI ÜYE
MUAYENE VE DENETİM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ AYŞEGÜL TÜYSÜZ ERMAN BAŞKAN
MUAYENE VE DENETİM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ DEMET ÖZGÜR ÜNLÜAKIN ÜYE
MUAYENE VE DENETİM KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ BAHAR DÖNER ÜYE
MUAYENE VE DENETİM KOMİSYONU HASAN TAŞDEMİR ÜYE
MUAYENE VE DENETİM KOMİSYONU GÖKTUĞ NAZIM BİLGİN ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU HASAN TAŞDEMİR BAŞKAN
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU PROF.DR. ÖDÜL CELEP ÜYE
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ ALİ SERCAN KESTEN ÜYE
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU DR.ÖĞR.ÜYESİ EZGİ DEVECİ ÜYE
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU HAKAN HİLMİ KAPUCU ÜYE
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU NEBAHAT CEYLAN DURGUN ÜYE
ÖĞRENCİ KULÜPLERİ KOMİSYONU SEVKAN ERYILMAZ  ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE YÜKSELTİLME VE ATANMA YÖNERGESİ KOMİSYONU PROF.DR. ONUR KAYA BAŞKAN
ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE YÜKSELTİLME VE ATANMA YÖNERGESİ KOMİSYONU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE YÜKSELTİLME VE ATANMA YÖNERGESİ KOMİSYONU PROF.DR. ADNAN UZUN ÜYE
ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE YÜKSELTİLME VE ATANMA YÖNERGESİ KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. YİĞİT ŞERİF KARABULUT ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU PROF.DR. ONUR KAYA ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU PROF.DR. UĞUR DURSUN ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU DOÇ.DR. MUSTAFA TANER ESKİL ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU DR.ÖĞR.ÜYESİ GÜLAY KEPSUTLU ÜYE
TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ YÖNETİM KURULU DOÇ.DR. BERNA AKÇİNAR YAYLA ÜYE
TRAFİK KURULU ALİ ERTUĞRUL BUL BAŞKAN
TRAFİK KURULU DR.ÖĞR.ÜYESİ ALİ SERCAN KESTEN ÜYE
TRAFİK KURULU ÖĞR.GÖR. YİĞİT ŞERİF KARABULUT ÜYE
TRAFİK KURULU EROL ŞEKER ÜYE
TRAFİK KURULU MUSTAFA AKDAĞ ÜYE
TRAFİK KURULU   ÜYE - ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ
WEB KOMİSYONU ALİ ERTUĞRUL BUL BAŞKAN
WEB KOMİSYONU DOÇ.DR. MUSTAFA TANER ESKİL ÜYE
WEB KOMİSYONU ÖĞR.GÖR. SELÇUK ÖZİŞ ÜYE
WEB KOMİSYONU EMRAH ÜLGER ÜYE
YAYIN KOMİSYONU PROF.DR. HASAN BÜLENT KAHRAMAN BAŞKAN
YAYIN KOMİSYONU PROF.DR. SERHAT KOLOĞLUGİL ÜYE
YAYIN KOMİSYONU PROF.DR. FATMA AHSEN ÖZSOY ÜYE
YAYIN KOMİSYONU SERVET CANKURT ÜYE
MEVZUAT KOMİSYONU ALİ ERTUĞRUL BUL BAŞKAN
MEVZUAT KOMİSYONU PROF.DR. MEHMET KAYTAZ ÜYE
MEVZUAT KOMİSYONU PROF.DR. UĞUR DURSUN ÜYE
MEVZUAT KOMİSYONU AV. ELİF ZEYNEP COŞGUN YILDIRIM ÜYE
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ALİ ERTUĞRUL BUL BAŞKAN - İŞVEREN VEKİLİ
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ORHAN TUNÇ ÜYE - PERSONEL SORUMLUSU (BAŞKAN VEKİLİ)
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU BENGİSU DEMİR ÜYE - SEKRETER (İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI)
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU AYÇA HACIALİOĞLU ÜYE - İŞYERİ HEKİMİ
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU EROL ŞEKER ÜYE - TEKNİK SORUMLU
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU MUSTAFA AKDAĞ ÜYE - SİVİL SAVUNMA AMİRİ
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE - ÖĞRENCİ SORUMLUSU
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU HASAN TAŞDEMİR ÜYE - SOSYAL İŞLER SORUMLUSU
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU EHSAN ETMİNAN ÜYE - ÇALIŞAN TEMSİLCİSİ (BAŞ TEMSİLCİ)
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ARZU KURT ÜYE - ÇALIŞAN TEMSİLCİSİ
ŞİLE KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU CENGİZ KISAK ÜYE - ÇALIŞAN TEMSİLCİSİ
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ALİ ERTUĞRUL BUL BAŞKAN - İŞVEREN VEKİLİ
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ORHAN TUNÇ ÜYE - PERSONEL SORUMLUSU (BAŞKAN VEKİLİ)
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU BENGİSU DEMİR ÜYE - SEKRETER (İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI)
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU RAĞIP ÖZGÜR KARACA ÜYE - İŞYERİ HEKİMİ
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU EROL ŞEKER ÜYE - TEKNİK SORUMLU
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU MUSTAFA AKDAĞ ÜYE - SİVİL SAVUNMA AMİRİ
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU GÜNEŞ BANU KOCATEPE ÜYE - ÖĞRENCİ SORUMLUSU
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU HASAN TAŞDEMİR ÜYE - SOSYAL İŞLER SORUMLUSU
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU DR.ÖĞR.ÜYESİ İBRAHİM MERT UZUN ÜYE - ÇALIŞAN TEMSİLCİSİ (BAŞ TEMSİLCİ)
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU DOÇ. SERPİL ÖZKER  ÜYE - ÇALIŞAN TEMSİLCİSİ
MASLAK KAMPÜSÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU ERSOY AVCI ÜYE - ÇALIŞAN TEMSİLCİSİ

İlgili Dosyalar