Kütüphane Çalışma Saatleri ve Bilgilendirme

Kütüphane Çalışma Saatleri ve Bilgilendirme

Değerli Kullanıcılarımız,
 
Kütüphane olarak her zaman olduğu gibi, içinden geçtiğimiz dönemde de siz değerli  kullanıcılarımıza bilgi erişim hizmetlerimizi aşağıda belirttiğimiz planlama dahilinde ulaştırmaya devam edeceğiz.
 
  • 1 Mart 2020 - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında iade edilmesi gereken tüm materyallerin iade tarihleri 1 Eylül 2021 tarihine kadar uzatılmıştır. Kampüslerde eğitim-öğretim başlayana kadar süre uzatma işlemleri tarafımızdan otomatik yapılacaktır.
  • Bu süreçte kullanıcılarımız, kütüphanenin erişiminde bulunan zengin online kaynaklarımıza Işık e-postaları üzerinden doğrulama yaparak erişim sağlayabilir. Online kaynaklara erişim için tıklayınız.
  • Kütüphanenin basılı kaynaklarından yapacağınız istekler, copyright haklarının eğitim için izin verdiği sayfa sayısı kadarı ile kullanıcılarımıza iletilecektir.
  • Sağlanabilen sayfanın yeterli olmadığı durumlarda, istenen materyal belirteceğiniz adresinize kargo ile gönderilecektir. (Ödünç verme süresi 7 günden az olan materyaller bu süreçte ödünç verilmeyecek olup belli miktarda sayfaya kadar kullanıcılarımıza iletilecektir.) Tüm kütüphane materyallerini bu linkten tarayabilirsiniz.
  • Kullanıcımızdan gelen her türlü kütüphane bilgi erişim ve danışma soruları, e-posta üzerinden cevaplanmaya devam edilecektir. E-postalarınızı kutuphane@isikun.edu.tr e-posta adresine yönlendirebilirsiniz.
  • Bu süreçte hafta içi 09:00 - 17:00 saatleri arasında devreye aldığımız WhatsApp hattımız üzerinden kısa danışma sorularınızı uzman kütüphane personelimize iletebilirsiniz. Kütüphane WhatsApp danışma hattımız: 0216 528 70 61
Güncel duyuruları daha hızlı takip edebilmek için kütüphaneyi aşağıdaki sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.
 
Facebook, Instagram, Twitter:
/fmvisiklibrary

İlgili Dosyalar