Cambridge University Press E-Kitapları Erişime Açılmıştır.

Cambridge University Press E-Kitapları Erişime Açılmıştır.

Dünyanın önde gelen üniversite yayınevlerinden olan Cambridge University Press'in 43 binden fazla e-kitabına 31 Aralık 2021 tarihine kadar sınırsız erişimimiz bulunmaktadır. Bu tarihe kadar indirdiğiniz tüm kitaplar siz silmediğiniz sürece cihazınızda kalır.

Cambridge University Press ile yapılan anlaşma gereği siz değerli hocalarımızın kitap listesi üzerinden seçeceği kitaplar 31 Aralık tarihinden sonra da daimi  ve sınırsız erişimimizde olacaktır. Excel dosyası üzerinden ilgili konu sınırlayıcılarını kullanarak kitapların listesini görüntüleyebilir ve 30 Kasım 2021 tarihine kadar kitap seçimlerinizi gerçekleştirerek kutuphane@isikun.edu.tr e-posta adresine iletebilirsiniz.

Cambridge University Press, Antropoloji, Arkeoloji, Kimya, Sanat ve Tiyatro, Bilgisayar Bilimi, Çevre Bilimi, Ekonomi, Eğitim, Mühendislik, Tarih, Hukuk, Dil ve Dilbilimi, Edebiyat, Politika ve Uluslararası İlişkiler, Matematik, Tıp, Felsefe, Psikoloji, Sosyoloji konularında geniş ve kaliteli bir koleksiyona sahiptir.

Cambridge e-kitap koleksiyonu içinde Nobel Bilim ödüllerine sahip onlarca bilim insanın yazdığı kitaplarla birlikte, 300'den fazla ödüllü yayına sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.

E-kitaplara erişim için tıklayınız.
E-Kitapların detaylı listesi için tıklayınız.
Yayınevinin ödüllü yayınlarına erişim için tıklayınız.

Cambridge University Press e-kitapları Kullanım Özellikleri:

• Kitaplar sınırsız erişim modeli ile bölüm bölüm indirilebileceği gibi Select all > Download PDF (zip) yolu ile tüm bölümler tek seferde de indirilebilir,
• Limitsiz indirme özelliği vardır. İndirme sınırlaması bulunmamaktadır,
• Kitaplar platform üzerinden direk Dropbox ve Google Drive hesaplarınıza yüklenebilir,
• İndirilen kitap siz silmediğiniz sürece daimi olarak cihazınızda veya hesabınızda kalır,
• 7/24 erişim sağlanabilir. Kampus dışından bağlantı sağlıyorsanız karşınıza çıkacak olan doğrulama ekranında Işık mail ve şifreniz ile doğrulamanızı yaparak erişim sağlayabilirsiniz,
• Her türlü elektronik cihazdan (akıllı telefon, tablet, bilgisayar, e-kitap okuyucu) hiçbir eklenti yüklemeden okunabilme, indirilebilme özelliği mevcuttur.

İlgili Dosyalar