Akreditasyon

MÜDEK tarafından yapılan bu akreditasyon, eğitim programlarımızın ulusal kalite yeterlilik standartlarına uygunluğu ve kalite güvencesini ifade etmektedir.

 

 

 

Akredite olan program mezunları için, Avrupa Mühendislik Eğitimi Akreditasyon Ağı "EUR-ACE Etiketi " alma hakkı yanında, Washington Accord'a üye tüm ülkeler (Amerika, Avusturalya, Kanada, Yeni Zelanda,Japonya ve üye diğer Avrupa ülkeleri) için eşdeğerlilik sağlanmış olacaktır.

Müdek ile ayrıntılı bilgi için Işık Üniversitesi Müdek sayfası için tıklayınız.

Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde, öğrencilerimizin yıllar içinde elde ettiği bilgi ve becerinin değerlendirilmesi ve sizden sonra gelecek arkadaşlarınız için sürekli iyileştirmenin sağlanması amacıyla yeni mezunlarımız için hazırladığımız bu kısa anketi, dikkatli ve içten bir şekilde doldurmanızı rica ederiz. Yeni mezun anketi için tıklayınız.

Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği lisans programının değerlendirilmesi ve iyileştirilmesi için işverenlerimizden bünyelerinde çalışan mezunlarımızın hayata geçirdikleri bilgi ve beceriler hakkında geri bildirim almak büyük önem arz etmektedir. Bu kapsamda hazırlanan ve işverenlerimizin mezunlarımızla yaşadığı tecrübelerle ilgili sorular içeren kısa ankete vereceği samimi cevaplar bizim için çok önemlidir. Buraya tıklayarak işveren anketimizi doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz.

 

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                                      

                                        

                                        

                                        

İlgili Dosyalar