Kapat

İ.İ.B.F. İşletme Bölümü Araştırma Görevlisi Alımı Ön Değerlendirme Sonuçları

Geri

IŞIK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİLİĞİ SINAVI İÇİN ÖNDEĞERLENDİRME SONUCU (05.02.2018)
Sıra No Ad-Soyad ALES ALES x 0.6 Yabancı Dil Yabancı Dil x 0.4 Ağırlıklı Toplam Sonuç
1 Yağmur Başak Uçar 82,39891 49,44 87,5 35,00 84,44 sınava girmeye hak kazandı.
2 Burak Yavuz 78,18437 46,91 86,25 34,50 81,41 sınava girmeye hak kazandı.
3 Fatih Kaplan 86,27211 51,76 73,75 29,50 81,26 sınava girmeye hak kazandı.
4 Fatma Altuntaş 78,49354 47,10 82,5 33,00 80,10 sınava girmeye hak kazandı.
5 Esra Nur Gökhan 75,68889 45,41 86,25 34,50 79,91 sınava girmeye hak kazandı.
6 Beyza Nur Samutoğlu 83,5523 50,13 72,5 29,00 79,13 sınava girmeye hak kazandı.
7 Şehriban Aygün 75,3139 45,19 83,75 33,50 78,69 sınava girmeye hak kazandı.
8 Habibe Aktay 72,15671 43,29 87,50 35,00 78,29 sınava girmeye hak kazandı.
9 Habib Mehmet Akpınar 74,69101 44,81 82,5 33,00 77,81 sınava girmeye hak kazandı.
10 Birke Günaçık 77,85702 46,71 77,50 31 77,71 sınava girmeye hak kazandı.
11 Serin İşiaçık 72,4996 43,50 83,75 33,50 77,00 sınava girmeye hak kazandı.
12 Emine Başak Tavman 72,7922 43,68 81,25 32,50 76,18 sınava girmeye hak kazandı.
13 Vehbi Can Ünlü 74,5363 44,72 76,25 30,5 75,22 sınava girmeye hak kazandı.
14 Onur Türker 72,8384 43,70 78,75 31,5 75,20 sınava girmeye hak kazandı.
15 Meryem Aktolga 73,66324 44,20 77,5 31,00 75,20 sınava girmeye hak kazandı.
16 Pınar Baydoğan 73,72429 44,23 76,25 30,50 74,73 sınava girmeye hak kazandı.
17 Müge Yeke 76,87461 46,12 70 28,00 74,12 sınava girmeye hak kazandı.
18 Muhammed Bellek 78,29035 46,97 65 26,00 72,97 sınava girmeye hak kazandı.
19 Enes Cengiz Oğuz 86,18622 51,71 52,5 21,00 72,71 sınava girmeye hak kazandı.
20 Abdullah Alkan 75,7936 45,48 67,50 27 72,48 sınava girmeye hak kazandı.
21 Çağdaş Ağyol 83,0495 49,83 55,00 22 71,83 sınava girmeye hak kazanamadı.
22 Özer Tapan 82,4230 49,45 55,00 22 71,45 sınava girmeye hak kazanamadı.
23 Yücel Emir or 72,68921 43,61 62,5 25,00 68,61 sınava girmeye hak kazanamadı.
24 Güzide Nida İşçi 76,08692 45,65 56,25 22,50 68,15 sınava girmeye hak kazanamadı.
25 Erdem Açıkgöz 76,15178 45,69 53,75 21,50 67,19 sınava girmeye hak kazanamadı.
26 Elvan Asena Deniz 73,78139 44,27 55,00 22,00 66,27 sınava girmeye hak kazanamadı.
27 Derya Dengel 70,52024 42,31 55 22,00 64,31 sınava girmeye hak kazanamadı.

* Ön değerledirmeyi geçen adaylar için 8 Şubat Perşembe günü, Işık Üniversitesi Şile kampüsünde yazılı sınav yapılacaktır.

* Sınav yeri DMF-113 nolu sınıf, sınav başlangıç saati saat 10.00'dır.