Öğrenci Kulüpleri

Işık Üniversitesi'nde öğrenciler tarafından kurulmuş olan ve tüm yönetimleri ve faaliyetleri yine öğrenciler tarafından gerçekleştirilen 65 öğrenci kulübü bulunmaktadır. Öğrenci Kulüpleri'nin düzenledikleri etkinlikler Işık Üniversitesi kampüs yaşamının önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

2020-2021 AKADEMİK YILI - ÖĞRENCİ KULÜPLERİ
No Kulüp Adı Durum Mail
1 Atatürkçü Düşünce Kulübü Aktif adk@isik.edu.tr;
2 Bilgisayar Kulübü Aktif bilgisayar@isik.edu.tr;
3 Bisikletliler Kulübü Aktif bisikletliler@isik.edu.tr;
4 Biyomedikal Kulübü Aktif biyomedikal@isik.edu.tr;
5 Chargers Flag Football Kulübü Aktif flagfootball@isik.edu.tr;
6 Dans Kulübü Aktif dans@isik.edu.tr;
7 E-Spor Kulübü Pasif espor@isik.edu.tr;
8 Endüstri Mühendisliği Kulübü Aktif endustri@isik.edu.tr; IESboard@isik.edu.tr;
9 Erasmus ve Küreselleşme Kulübü Pasif erasmus@isik.edu.tr;
10 Folklor Kulübü Aktif folklor@isik.edu.tr;
11 Fotoğrafçılık Kulübü Aktif isikfoto@isik.edu.tr;
12 Fransızca Kulübü Pasif isikfrance@isik.edu.tr;
13 Hayvanseverler Kulübü Aktif hayvanseverler@isik.edu.tr;
14 IEEE Işık Kulübü Pasif ieee@isik.edu.tr;
15 İnovasyon ve Girişimcilik Kulübü Aktif inovasyon@isik.edu.tr;
16 İnşaat Kulübü Aktif insaat@isik.edu.tr;
17 İş Sağlığı ve Güvenliği Kulübü Pasif isg@isik.edu.tr;
18 İşletme ve Ekonomi Kulübü Aktif isletme@isik.edu.tr;
19 Işıklı Feministler Kulübü Aktif feministler@isik.edu.tr;
20 Işıklı Fenerbahçeliler Kulübü Aktif isikfeb@isik.edu.tr;
21 Işıklı Galatasaraylılar Kulübü Pasif isikgs@isik.edu.tr;
22 Işıklı Kartallar Kulübü Aktif isiklikartallar@isik.edu.tr;
23 Işıklı Trabzonsporlular Kulübü Pasif trabzonsporlular@isik.edu.tr;
24 IT & MIS Kulübü Aktif itmis@isik.edu.tr;
25 Makine Mühendisliği Kulübü Pasif makine@isik.edu.tr;
26 Mimarlık ve Tasarım Kulübü Aktif mitak@isik.edu.tr;
27 Minik Eller Kulübü Aktif minikeller@isik.edu.tr;
28 Model Birleşmiş Milletler Kulübü Aktif mun@isik.edu.tr;
29 Münazara Kulübü Pasif munazara@isik.edu.tr;
30 Müzik Kulübü Pasif muzik@isik.edu.tr;
31 Müzikal Tiyatro Kulübü Aktif muzikal@isik.edu.tr;
32 Okçuluk Kulübü Aktif archery@isik.edu.tr;
33 Otizm Orkestrası Kulübü Pasif otizmorkestr;asi@isik.edu.tr;
34 Psikoloji Kulübü Aktif psikoloji@isik.edu.tr;
35 Quidditch Kulübü Pasif quidditch@isik.edu.tr;
36 Radyo Kulübü Pasif radyo@isik.edu.tr;
37 Robotik Kulübü Aktif robotik@isik.edu.tr;
38 Satranç Kulübü Pasif satranc@isik.edu.tr;
39 Sinema Kulübü Aktif sinema@isik.edu.tr;
40 Sosyal Aktiviteler Kulübü Aktif sosyalaktiviteler@isik.edu.tr;
41 Sosyal Sorumluluk Projeleri Kulübü Pasif sosyalsorumluluk@isik.edu.tr;
42 Spor Kulübü Pasif spor@isik.edu.tr;
43 Sualtı Sporları Kulübü Pasif isas@isik.edu.tr;
44 Tasarım Topluluğu Aktif tasarim@isik.edu.tr;
45 Tiyatro Kulübü Pasif tiyatr;o@isik.edu.tr;
46 Toplum Gönüllüleri Kulübü Aktif tog@isik.edu.tr;
47 Türk Kızılayı Kulübü Pasif kizilay@isik.edu.tr;
48 Uluslararası İlişkiler Kulübü Pasif uluslararasi@isik.edu.tr;
Kurulum İşlemleri Devam Eden Kulüpler
No Kulüp Adı Durum Mail
1 Araştırma ve Geliştirme Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
2 Bilim Kurgu ve Fantezi Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
3 Çevre ve Ekoloji Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
4 Doğa Sporları Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
5 Dublaj ve Seslendirme Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
6 Fun With English Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
7 Işık Racing Team  Kurulum Aşamasında Henüz Yok
8 İç Mimarlık Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
9 Motor Sporları Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
10 Off-Road Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
11 Sinema ve Televizyon Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
12 Toplumsal Cinsiyet Çalışmalaro Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
13 Toprak İşleri Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok
14 Veri Bilimi ve Yapay Zeka Kulübü Kurulum Aşamasında Henüz Yok