Fakülte |
Progam |
Genel Ortalaması |
Derecesi |
|
Ezgi Karataş |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
Enformasyon Teknolojileri Program |
3,75 |
Birincisi |
Akın Tarakcı |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
Enformasyon Teknolojileri Program |
3,24 |
İkincisi |
Mesut Özhan |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
Enformasyon Teknolojileri Program |
3,12 |
Üçüncüsü |
Beycan Kırbaç |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
Yönetim Bilişim Sistemleri Program |
3,03 |
İkincisi |
Bade Dalahmetoğlu |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
İnsan ve Toplum Bilimleri Program |
3,47 |
Birincisi |
Lara Baykut |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
İnsan ve Toplum Bilimleri Program |
3,16 |
Üçüncüsü |
Gözde Bozgaca |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
İnsan ve Toplum Bilimleri Program |
3,30 |
İkincisi |
Seda Keskin |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
Matematik Mühendisliği Program |
2,87 |
Birincisi |
Pınar Cansu Baycar |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
Psikoloji Program |
3,93 |
Birincisi |
Çağla Nacaroğlu |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
Psikoloji Program |
3,80 |
Üçüncüsü |
Burak Baran Yavuz |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
Psikoloji Program |
3,92 |
İkincisi |
Mert Badalıoğlu |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
Matematik Program |
|
Birincisi |
Ümran Sisan |
Fen ve Edebiyat Fakültesi |
Yönetim Bilişim Sistemleri Program |
|
Birincisi |
Elif Berna Dörtpınar |
Güzel Sanatlar Fakültesi |
Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarımı |
3,02 |
İkincisi |
Halil Efe Rüzgar |
Güzel Sanatlar Fakültesi |
Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarımı |
3,50 |
Birincisi |
Mustafa Adil Öztürk |
Güzel Sanatlar Fakültesi |
Görsel Sanatlar Program |
3,44 |
İkincisi |
Emrah Solmuş |
Güzel Sanatlar Fakültesi |
Görsel Sanatlar Program |
3,16 |
Üçüncüsü |
İrem Erez |
Güzel Sanatlar Fakültesi |
Görsel Sanatlar Program |
3,91 |
Birincisi |
Evrim Erdal |
Güzel Sanatlar Fakültesi |
İç Mimarlık Program |
3,32 |
Birincisi |
Enes Furkan Söğüt |
Güzel Sanatlar Fakültesi |
İç Mimarlık Program |
3,31 |
İkincisi |
Aydan Kızılarslan |
Güzel Sanatlar Fakültesi |
İç Mimarlık Program |
3,13 |
Üçüncüsü |
Gizem Funda Ertop |
Güzel Sanatlar Fakültesi |
Moda ve Tekstil Tasarımı Program |
3,31 |
Birincisi |
Necla Candan Tulğa |
Güzel Sanatlar Fakültesi |
Moda ve Tekstil Tasarımı Program |
3,29 |
İkincisi |
Sibel Sezer |
Güzel Sanatlar Fakültesi |
Moda ve Tekstil Tasarımı Program |
3,28 |
Üçüncüsü |
Zeynep Duygu Tekler |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
İktisat Program |
3,83 |
İkincisi |
İlayda Karataş |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
İktisat Program |
3,97 |
Birincisi |
Ezgi Ergene |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
İşletme Program |
3,38 |
Birincisi |
Azade Tekin |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
İşletme Program |
3,29 |
İkincisi |
Berkan Demir |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
İşletme Program |
3,14 |
Üçüncüsü |
İsmail Turan |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
Uluslararası Ticaret Program |
3,86 |
Birincisi |
Metin Erdensoy |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
Uluslararası Ticaret Program |
3,16 |
Üçüncüsü |
Ezgi Şahin |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
Uluslararası Ticaret Program |
3,47 |
İkincisi |
Kaan Kılıç |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
Siyaset Bilimi Program |
3,22 |
Üçüncüsü |
Emircan Kürküt |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
Siyaset Bilimi Program |
3,50 |
Birincisi |
Osman Çekici |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
Siyaset Bilimi Program |
3,48 |
İkincisi |
İlayda Karataş |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
Uluslararası İlişkiler Program |
3,97 |
Birincisi |
İsmail Turan |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
Uluslararası İlişkiler Program |
3,86 |
İkincisi |
Mavuş Sarıbaş |
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
Uluslararası İlişkiler Program |
3,43 |
Üçüncüsü |
Sena Özkan |
Meslek Yüksekokulu |
Grafik Tasarım Program |
3,56 |
Üçüncüsü |
Damla Durmuş |
Meslek Yüksekokulu |
Grafik Tasarım Program |
3,70 |
Birincisi |
Buse Gürses |
Meslek Yüksekokulu |
Grafik Tasarım Program |
3,59 |
İkincisi |
Ayşe Ebru Çakmak |
Meslek Yüksekokulu |
Mimari Restorasyon Program |
3,59 |
İkincisi |
Esra Vızvız |
Meslek Yüksekokulu |
Mimari Restorasyon Program |
3,68 |
Birincisi |
Burak Kutlu |
Meslek Yüksekokulu |
Mimari Restorasyon Program |
3,44 |
Üçüncüsü |
Abdullah Yasin Nur |
Mühendislik Fakültesi |
Bilgisayar Mühendisliği Program |
3,69 |
İkincisi |
Berrak Şişman |
Mühendislik Fakültesi |
Bilgisayar Mühendisliği Program |
3,70 |
Birincisi |
Barış Can Erkoç |
Mühendislik Fakültesi |
Bilgisayar Mühendisliği Program |
3,36 |
Üçüncüsü |
Timothy Denisenko |
Mühendislik Fakültesi |
Yazılım Mühendisliği Program |
3,15 |
İkincisi |
Pelin Karagözoğlu |
Mühendislik Fakültesi |
Yazılım Mühendisliği Program |
3,21 |
Birincisi |
Zeynep Melike Işılay |
Mühendislik Fakültesi |
Biyomedikal Mühendisliği Program |
3,57 |
İkincisi |
Özge Can Kaplan |
Mühendislik Fakültesi |
Biyomedikal Mühendisliği Program |
3,77 |
Birincisi |
Abdullah Yasin Nur |
Mühendislik Fakültesi |
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Program |
3,69 |
İkincisi |
Berrak Şişman |
Mühendislik Fakültesi |
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Program |
3,70 |
Birincisi |
Kenan Emir Ak |
Mühendislik Fakültesi |
Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Program |
3,58 |
Üçüncüsü |
Zeynep Duygu Tekler |
Mühendislik Fakültesi |
Endüstri Mühendisliği Program |
3,83 |
Birincisi |
Hande Ketenci |
Mühendislik Fakültesi |
Endüstri Mühendisliği Program |
3,79 |
İkincisi |
Sinem Türker |
Mühendislik Fakültesi |
Endüstri Mühendisliği Program |
3,66 |
Üçüncüsü |
Semih Salih Karataş |
Mühendislik Fakültesi |
Makine Mühendisliği Program |
3,27 |
İkincisi |
Muhiddin Zeybek |
Mühendislik Fakültesi |
Makine Mühendisliği Program |
3,40 |
Birincisi |
Kadir Eskin |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
İş Sağlığı ve Güvenliği Program |
3,65 |
Birincisi |
Ayşe Bayındır |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
İş Sağlığı ve Güvenliği Program |
3,23 |
İkincisi |
Mustafa Canpulat |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
İş Sağlığı ve Güvenliği Program |
3,17 |
Üçüncüsü |
Faysal Geyik |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
Odyometri Program |
3,55 |
Birincisi |
Şemsettin Erdem Yılmaztekin |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
Odyometri Program |
3,48 |
İkincisi |
Şeyma Yeşil |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
Odyometri Program |
3,37 |
Üçüncüsü |
Yiğit Sarıoğlu |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
Optisyenlik Program |
3,93 |
Birincisi |
Reydün Budak |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
Optisyenlik Program |
3,43 |
Üçüncüsü |
Zeynep Yıldırım |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
Optisyenlik Program |
3,43 |
Üçüncüsü |
Tuğba Bilgi |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
Optisyenlik Program |
3,52 |
İkincisi |
Mert Kurnaz |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Program |
3,08 |
İkincisi |
Şermin Çakmak |
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu |
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik
Program |
3,59 |
Birincisi |