2010-2011 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  İLK ÜÇ DERECEDE MEZUN OLAN ÖĞRENCİLER

 

Öğrenci No

İsim

2. İsim

Soyisim

Program

Diploma

GNO

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

1.

208HS1002I

SEDEF

 

GÜNEY

İnsan ve Toplum Bilimleri

 

3,69

2.

207HS1067

CANSU

 

KUMAN

İnsan ve Toplum Bilimleri

 

3,55

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

20603ME003

MERİÇ

 

IŞIN

Enformasyon Teknolojileri

ÇAP

3,66

2.

20603IT003

SÖNMEZ

 

ATEŞ

Enformasyon Teknolojileri

 

3,6

3.

207IT1042

YİĞİT

 

ÇİFTÇİ

Enformasyon Teknolojileri

 

3,49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

20603MT008

OYA

 

AYTEKİN

Matematik

 

3,01

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

20603ME001

GÖKHAN

ŞAHİN

GÜNEŞ

Matematik Mühendisliği

 

3,36

2.

207MG1019

BERFİN

 

ŞALDIRAK

Matematik Mühendisliği

 

3,25

3.

20603ME008

ARZU

 

ÖZBİRGE

Matematik Mühendisliği

 

3,1

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

20603PH003

AYBİKE

 

URAL

Fizik

 

3,85

2.

20402EE031

MEHMET

CAN

YAVUZ

Fizik

ÇAP

3,25

3.

20403PH001

MAHİR

 

YILDIZ

Fizik

 

3,13

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

1.

207FD4008

FUNDA

GÜLAY

OTAY

Moda ve Tekstil Tasarımı

 

3,8

2.

207FD4010

KADİR

 

KILIÇ

Moda ve Tekstil Tasarımı

 

3,68

3.

207FD4024

ESRA

 

DANDİN

Moda ve Tekstil Tasarımı

 

3,54

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

209GA4001T

MURAT

 

MİROĞLU

Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım

 

3,72

2.

207GA4002

BEDRA

MELİKE

AKYAR

Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım

 

3,51

3.

207GA4011

ALİ

HARUN

SEVİNÇ

Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım

 

3,36

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

207ID4015

OSMAN

VİGAN

ERCAN

İç Mimarlık

 

3,09

2.

208ID4004I

CANSU

 

ALDAŞ

İç Mimarlık

 

3,01

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

207VA4019

ALİYE

TÜLAY

BAYBAĞ

Görsel Sanatlar

 

3,81

2.

207VA4006

DİLARA

 

KOLOĞLU

Görsel Sanatlar

 

3,2

3.

207VA4017

NAZLI

IRMAK

DÖNMEZ

Görsel Sanatlar

 

3,15

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

1.

207BA3007

BORA

 

UYSAL

İşletme

 

3,63

2.

20601BA003

DUYGU

 

TUMBA

İşletme

 

3,29

3.

208BA3125D

DAMLA

GÜL

UZUN

İşletme

 

3,22

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

209EC3092T

ROY

 

DÜLGAR

İktisat

 

3,98

2.

20601IR001

EBRU

 

DALĞAKIRAN

İktisat

ÇAP

3,78

3.

20501EC013

ONUR

 

ÖZDEMİR

İktisat

 

3,48

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

20601IR001

EBRU

 

DALĞAKIRAN

Uluslararası İlişkiler

 

3,82

2.

207IR3122

ALİ

 

KAŞ

Uluslararası İlişkiler

 

3,75

3.

207IR3005

OKAN

 

GÜLBAK

Uluslararası İlişkiler

 

3,5

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

207TR3054

BARBAROS

 

KINAY

Uluslararası Ticaret

 

3,17

2.

207TR3033

AYŞEGÜL

 

ŞENCİVAN

Uluslararası Ticaret

 

3,1

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

1.

20503ME024

MELİKE

 

KORUCUOĞLU

Bilgisayar Mühendisliği

ÇAP

3,83

2.

20602CS027

İSMAİL

 

CEYLAN

Bilgisayar Mühendisliği

 

3,59

3.

20502CS065

MUSTAFA

 

ÇELİK

Bilgisayar Mühendisliği

 

3,54

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

20602EE016

ALİ

CAN

EFE

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

 

3,62

2.

20402EE031

MEHMET

CAN

YAVUZ

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

 

3,32

3.

208EE2004I

NİHAL

 

ÖZLÜ

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

 

3,18

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

207IE2233

AZİZE

PINAR

ATAK

Endüstri Mühendisliği

 

3,87

2.

20602IE039

MERVE

 

IŞIN

Endüstri Mühendisliği

 

3,86

3.

20602IE008

AYTAÇ

 

ALKAN

Endüstri Mühendisliği

 

3,7

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

207ME2065

GÜNEŞ

 

AYDIN

Makine Mühendisiği

 

3,75

2.

207ME2064

MÜRVET

 

SARI

Makine Mühendisiği

 

3,57

3.

207ME2157

FATMA

MERVE

KOÇAK

Makine Mühendisiği

 

3,16